Kierownik Branży Elektrycznej

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie działu;
  • kierowanie i planowanie robotami budowlanymi (zakres elektryczny/energetyczny);
  • nadzór nad pracami pracowników i podwykonawców;
  • udział w ofertowaniu;
  • weryfikacja dokumentacji pod kątem optymalizacji rozwiązań;
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (branżowe);
  • uprawnienia budowlane (sieci, instalacje, urządzenia)
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym kierowaniu pracami w branży elektrycznej;
  • uprawnienia SEP;
  • praktyczna znajomość branży elektrycznej;
  • umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podwykonawców;
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej i dokonywania obmiarów;
  • znajomość programów Word, Excel i CAD;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy ze zleceniodawcami.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Chcesz pracować w naszej firmie ?
Napisz do nas!

Podane wyżej dane przetwarzamy  na potrzeby realizacji sprawy, w przedmiocie której występujesz do nas kontaktując się poprzez ten formularz.Więcej danych na temat przetwarzania przez PSS Grupa Budowlana danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.